George R.R. Martin ??Ostatni Rejs Fevre Dream?
George R.R. Martin Ostatni Rejs Fevre Dream
Je??li kochaj?c Pie???? Lodu i Ognia postanowi??e?? szuka? innych ksi???ek Martina to ??Ostatni Rejs ??? omijaj z daleka. Ta ksi???ka to koszmar. Napisana jest strasznie, postacie s? drewniane, historia jaka?? zupe??nie z dupy i wszystko tu jest z??e.
W skr??cie; dobry wampir pomyka parowcem, siedz?c w dzie??, w swojej kajucie by w nocy za??atwia? z??e wampiry. Mamy dobrego wampira, bardzo z??ego wampira i kapitana Abnera Marsha kt??ry wci??? boryka si? z emocjonaln? hu??tawk?.
To nie jest dobra ksi???ka. W ??adnym wypadku jej nie polecam i mam nadziej? ??e Pie???? Lodu i Ognia, ku kt??rej powoli zmierzam jest lepsza, bo je??li nie, to moja wiara w ludzi i pisarzy w??a??nie zosta??a zachwiana 